top of page
  • Zdjęcie autoraJacek Grzechowiak

Kongres Modern Warehouse 2022

Kongres Modern Warehouse 2022 to wyjątkowe i prestiżowe wydarzenie w branży logistycznej. Tegoroczna już 12 edycja koncentrowała się na relacjach między e-commerce, technologiami dla łańcucha dostaw i obiektami magazynowymi.

Podczas Kongresu Modern Warehouse 2022 przyjrzeliśmy się, banży #TSL przez pryzmat jej ostatnich doświadczeń, którymi były najpierw #pandemia, a później #wojna , które zakłóciły globalne łańcuchy dostaw i przyspieszyły wzrost handlu e-commerce, wywierając presję na sieci dystrybucji i wystawiając na próbę pojemność magazynów a także struktury transportowe.

Głównymi tematami kongresu były:

  • Automatyzacja i WMS.

  • Silny rozwój e-commerce.

  • Powierzchnie magazynowe z punktu widzenia deweloperów i agencji.

  • Outsourcing i operatorzy logistyczni.

  • Utrzymanie i motywowanie zespołów pracowników niższego szczebla w dobie wojny, inflacji, presji płac.

Organizatorem kongresu jest Wydawnictwo Forum Media, część grupy FORUM MEDIA GROUP (FMG), która jest międzynarodową firmą medialną z siedzibą w pobliżu Monachium (Niemcy) z wiodącymi, profesjonalnymi wydawnictwami rozmieszczonymi na całym świecie: Europie, Azji, Ameryce Północnej i Australii.

Grupa założona w 1988 roku, dostarcza klientom biznesowym wysokiej jakości informacje oraz profesjonalne usługi szkoleniowe i rozwojowe. wydające specjalistyczne czasopisma "Nowoczesny Magazyn" i "Logistyka a Jakość"

Prezentacja RiskResponse poświęcona była aktualnym zagrożeniom oraz metodom zarządzania nimi.

Kongres miał miejsce dokładnie w czasie, gdy doszło do eksplozji rakiet w miejscowości Przewodowo. Ten incydent będący widocznym znakiem wojny w Ukrainie zwrócił uwagę wielu osób, którym miałem okazję pomóc w zrozumieniu aktualnej sytuacji. Miejmy nadzieje, że już niedługo będziemy o wojnie znów mówić w czasie przeszłym.

W przygotowaniu swojej prezentacji miałem ogromną przyjemność współpracować z firmami mającymi wyjątkowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa:Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page